A bas la guerre! Vive la paix!

Mělník - Květen 1945 (část 2.)

16. května 2011 v 15:06 | fredy |  Diorama
Zdravím a pozdravuji...
už jsem začal dělat na strojích, které budou v diorámě hrát hlavní roli. Již delší dobu jsem měl doma model GAZ - 11-73, když jsem otevřel krabičku, potěšilo mě, že jsou tam dvě varianty přední masky, a tak jsem začal pátrat, co to bylo za vozidlo, s touto přední maskou. Zjistil jsem, že mezi tímto typem a typem 11-73 není zase tak velký rozdíl, a jelikož se mi více líbila tato verze, tak jsem ji postavil, jako inspirace mi sloužila fotografie tohoto vozu používaného němci.
BA-64 s nápisem слава Сталины (Sláva Stalinovi) a Gaz s německým křížem a SPZetkou Wehrmachtu


Světle zelená barva je podkladovka ze suchých pastelů a vody, když to dokonale zaschne a přetře se to normální barvou, tak to vypadá jako opravdový pancíř. (Ale jelikož mám fotky na ho*no, tak to není vidět)

Komplet nabarveno i s vybavením, v krabičce byla sice i pila a sekera a jaá chci v budoucnu dělat i dio z lesa, tak jsem si je nechal, a místo nich jsem tam přilepil držadla z plechovky

Jsou tu fotky už hotového Gazíka, protože ty ze stavby se mi někam zatoulaly, ale do příště je snad najdu, a příště taky už snad Hetzer. Včera jsem začal s radnicí, už mám skoro hotový sklep a až mi dorazí rusáci, tak začnu pracovat i na figurkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama